SANTANA BEACH RESORT 2*

Additional Info

  • countrY: ГОА
  • resort: Кандолим
  • hotelrating: 2 Stars
  • tYpesoffood: BB
  • transport: Авіа
  • price: 1202
  • date: Субота, 02 Січня 2016

Розташування: в Candolim , кам'яна споруда.

Оточений красивими садами і дюнами, що цей морський готель пропонує розміщення для короткого і довгого проживання протягом року. Невеликі апартаменти були прикрашені, щоб задовольнити всі Ваші потреби. Зручно розташований серед манговых гаї кокосових пальм, Santana трохи віддалений від дороги, але все ближче до Аравійського моря.

Від аеропорту Гоа Dabolim , потрібно їхати на північ до Sinquerim , Santana розташований праворуч від дороги, що веде до села Taj .

 

В готелі: 20 невеликих квартир.

Всі апартаменти мають кондиціонер, і більшість з них мають невелику вітальню, двомісну спальню, ванну і кухню. В номері холодильник, забезпечений різноманітними прохолодними напоями, кабельне ТБ, гарячий душ і все необхідне обладнання. Якщо Ви хочете зберігати Ваші речі під час проживання, готель має сейф-шкавчик.

 

До ваших послуг:

прекрасний басейн і ізольований сад, де можна відпочити.

Крім басейну і серед тропічних рослин в садах, Олегарайо – це бар біля басейну і бар. Для любителів дарів моря Spaghetti ai Frutti di Mare або Fritto di Pesce , але і від Ripieni di Verdura також отримають задоволення. Якщо побажає одружитися або просто повторити Ваші клятви, готель може організувати це для Вас. Відправте електронною поштою, з деталями, і будете гарантовані, що це виявиться самий незабутній день. Якщо Ви хочете замовити екскурсійні поїздки, похід в джунглі і взяти участь в будь-яких видах водного спорту,доброзичливий штат готелю докладе всі зусилля, щоб допомогти Вам. .

Пляж:

від готелю йде доріжка до моря, і прямо на пляжі Ви знайдете Calamari Bathe & Binge . Calamari – це відомий ресторан, що пропонує різні кухні, з їх спеціальними стравами Goan . Спробуйте Prawn Balchao або Goan Fish Curry , і Ви не залишитеся розчарованими.