Children categories

Болгарія

Болгарія

Європейська країна Болгарія для всіх жителів колишнього Союзу являється своєю, що підтверджують ціни на путівки в Болгарію . Завдяки розвиненим чорноморським курортам, країна Болгарія представляє для Європи рекреаційну цінність.

View items...
Єгипет

Єгипет

Чому є у продажу гарячі тури в Єгипет? Тому, що це масовий напрямок, багато рейсів, туроператори конкурують на ринку, багато в прийнятої країні не розкручених готелів, рейс, на якусь дату, не заповнений, через високі ціни або немає великого попиту, не сезон.

View items...
Туреччина

Туреччина

Туреччина, це древня земля, яка була заселена з давніх часів, яку формували багато цивілізації і культури, і яка має дуже багату історію. Багато туристів відвідують її не тільки заради пляжного відпочинку, але й щоб подивитися історичні пам`ятки стародавньої країни, природні заповідники...

View items...
ОАЕ

ОАЕ

Арабські Емірати відносно молода країна, але, в той же час, є однією з розвинутих країн світу. Бронюючи тури в ОАЕ на наступний рік, отримуєте відмінну можливість зайнятися на відпочинку різними видами спорту, відпочити на гарних пляжах і зробити відмінний шопінг.

View items...
Тайланд

Тайланд

Туристи, які люблять відпочинок в Таїланді на пляжі за оптимальними цінами, бронюють часто гарячі путівки в Тайланд з Києва. У цій країні відпочинок може бути найрізноманітнішим, від тривалих тусовок до дайвінгу на екзотичних островах і просвітлення в храмах буддистів.

View items...

Підібрати тур

Країна
Курорт
Клас готелю
Харчування
Проїзд

Наші контакти

Ми постараємося забезпечити Вам незабутній відпочинок.